balca

Kdy je lepší užívat vitamíny ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

RÁNO

PODLE příbalového letáku v
INFORMACÍCH na vitamínech :o)

Další odpovědi
Bedy

RÁNO

Vitamínové doplňky a další doplňky stravy by se měly užívat vždy po jídle.

anonym

VEČER

Nejlepší je používat vitamíny v jejich přirozené podobě a to potom nemusíš vůbec řešit, jestli je ráno, poledne nebo večer. Jablko nebo mrkev, sklenici mléka (a všechny další potraviny, kde se vitamíny vyskytují) si můžeš dát přece kdykoliv.
A kde máš zase „jinou možnost“?

Wortygen

RÁNO

vitezove11

RÁNO

Derrynka

Já vitamíny beru celoročně. Jen je měním podle ročního období :) Tělo během roku vždy potřebuje jiný příjem :) Takže za mě jsou vitamíny skvělá věc :)

SuzanKa

Ahojky, chtěla bych se zeptat… Hledám vitamíny pro ženy… Doplnění všech pro ženy potřebých vitamínů. Narazila jsem na tyto vitamíny https://www.bo­naloka.cz/asta­fem/. Vaše zkušenosti?

XenieRo

Ahoj, já nevím, já vitamíny beru podle doporučení výrobce. Já třeba beru Bion3 Imunity a ty teda beru tak, jak se má a jsem spokojená. Bez problémů procházím podzim i zimu…

Sonka Pop

Hele, tak já jsem se na ty vitamíny dívala a předpokládám, že tady na to období podzim/zima je dobré užívat ten Imunity, že?

anonym

podle potřeby, po snídani, ale většínou po obědě, někdy před jídlem

huxa

dle toho, co to je za vitamíny a v jaké formě…