Posspi

Kdy dorazí balík z Polska?

Zajímalo by mě, kdy koneně dorazí balík objednaný z českého eshopu, který má ale sídlo v Polsku (Krakově)? Za svůj 17letý život jsem objednával a viděl již hodně věcí, ale toto jsem ještě nezažil. Zaplatil jsem zboží kartou předem, peníze mi to odečetlo a na email mi přišlo potvrzení s fakturou. Bohužel jsem zboží zaplatil ještě ten den (minulý čtvrtek) a stále mi nepřišlo nic do schránky, abych si jej vyzvednul..

A proto mě zajímá, za jak dlouho objednávka dorazí? Z Krakova? čekal jsem, že to bude švihat a dnes budu mít obsah doma a stále nic.. už mě to začíná vytáčet. Tohle bylo naposled, kdy jsem platil online kartou přes internet.

Má s objednávkami z Polska někdo zkušenosti? Kdyby byl vývoz pozastaven, snad by to dali ještě před vstupem na samotný katalog produktů vědět, abych nekupoval zajíce v pytli..

Nejlepší odpověď
Edison

Jako bys nevěděl, jak vypadá přeshraniční doprava… Až budeš starší, dozná tvůj přístup k životu mnoha změn, více pokory i trpělovisti. Spíš, než si tady stěžovat rudej vzteky jsi měl napsat odesílateli pro sledovací číslo.

Další odpovědi
Drap

Teď nezbývá než se uklidnit a čekat. Tady nikdo nebude mít přehled o všech balících v republice. Bližší informace se můžeš dozvědět přes odesilatele a přepravce, který balík doručuje.