still

Kdy bude M verze webu odpovedi.cz použitelná více než částečně?

V mobilní verzi tohoto webu není diskuze, My stream a navigace je více než žalostná. Všiml jsem si více chyb, ty vypsané jsou ty, co mi vadí. Pracuje na tom někdo, nebo to leží tak jak to stojí? Díky za info.

Nejlepší odpověď
Drap

Leží to tak jak to stojí.
Pokud ti tento způsob nevyhovuje, musíš se obrátit na admina, nebo sem nechodit. Nikdo z nás to neřeší a ani nemůže vyřešit.

Další odpovědi
autacek

Na mobilu není nic snazšího, než si přepnout zobrazení na verzi pro PC.

Jinak relevantní odpověď ti může poskytnout pouze tvůrce a provozovatel tohoto webu.

Odpovědi.cz

Ano na vylepšeních se pracuje. Těchto i dalších nedostatků jsme si vědomi.

Tým odpovedi.cz

still

Děkuji za odpověď, jsem rád že se na tom pracuje :)

still

Ale je to myslím škoda. Responzivní design přeci není nic těžkého. A nedá se říct, že by mi to nějak moc vadilo, jen mě to zaráží, když vím, jak je to snadné přizpůsobit. Když už jim konzumujeme reklamu, tak by mohli na oplátku poskytnout uživatelský komfort.

to autacek: přepnout snadné je. Ale k oběma se user musí znovu přihlásit a přepnout zpět kliknutí už nelze, jen přepsáním adresy.