Avatar uživatele
Mirdas

Kdo zná toto číslo ?

Z mobilního čísla 727 621 111 volala mé staré matce kolem půl osmé večer nějaká paní a snažila se ji přesvědčit, že je od pojišťovny a na číslo mobilu ( !!! ) matky kdosi uzavřel poviné pojištění vozidla !
Maminka, který je již dost přes osmdesát, nikdy auto neřídila, přesto je z toho telefonátu špatná a bojí se podvodu.
Máte podobné zkušenosti a nebo znáte dokonce majitele uvedeného čísla ?
Hledal jsem v odkazech a nic jsem dohromady nenašel.
-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Povinné ručení lze uzavřít pouze na jméno a r.č. nelze ho uzavřít na tel. číslo.

Spíš to byl trik, jak od Vaší maminky vytáhnout osobní údaje a s nimi pak nějaký podvod mohou spáchat. Už se mi také stalo, že mi někdo volal a tvrdil podobný nesmysl, chtěl ze mě vymámit mé os. údaje, já jsem ho poslala někam.

Zeptejte se maminky, co mu vše řekla, zda mu nesdělila jméno, adresu, r.č. nebo číslo OP. Pokud ano, doporučuji Vám podat trestní oznámení na neznámého pachatele. Uvedete jim to co nám a oni ať určí zda se jedná o podvod nebo o omyl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to číslo patří CallCentru Allianz – buďto se nějaká ´founistka´ spletla, nebo loví zákazníky a nebo se opravdu telefonním číslem tvé mámy pokusil uzavřít nějakou pojistku – pokud jim ´máma´ neřekla další údaje (r.č., č. OP…) je to ´neškodné.
Pro jistotu je můžeš kontaktovat na +420 241 170 000; info@allianz.cz (asi raději telefonem) – a stěžuj si.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Vyzkoušejte na to číslo zavolat, a uvidíte, třeba se vám i představí, zkuste to jak oni. To je paní....... aha promiňte já myslel, že jsem se dovolal do pojišťovny. 🙂
Třeba se chytnou 🙂 I zloději jsou blbci, jinak by je nechytili:-)))

před 3663 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek