Funna

kdo zamknul moji otázku týkající se kuřáků??

a pokud nechtěně já, jak se mi to povedlo a dá se to zvrátit??…chtěla jsem větší vzorek respondentů!!
dík
Doplňuji:
OK…takže jsem nominací zamknula…a dá se to zase odemknout??

Nejlepší odpověď
anonym

Než začneš experimentovat, laskavě si přečti pravidla bodování v nápovědě.
Snadno bys pak zjistila, že nominuje-li předčasně sám tazatel, tak otázku uzamkne, což je nevratný proces nastavený v programu.
Zároveň by ses ovšem dozvěděla i „překvapivou“ zásadu, že má-li tvá omílaná otázka už 236 odkazů (viz ve zdroji), je to v kodexu považováno za účelové podvádění v bodování.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ku%C5%99%C3%A1ci

Další odpovědi
anonym

nominací si zamkneš otázku, nominovat mohou stříbrní i zlatí.
Doplňuji:
nevím, dej dotaz do pléna.