Oliku141

Kdo víc slintá a plive?

Slintá nebo plive víc lama nebo velbloud?

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.national-geographic.cz/de­tail/pozor-na-lami-sliny-doleti-na-vas-az-do-ctyr-metru-3122/

Doplivnete stejně daleko jako velbloud? – Velbloudi se mohou bránit pliváním, plivání přesně a na poměrně velkou dálku – udává se až 9 metrů. V reálu neplivou pouze sliny, ale i natrávenou hmotu, je to tedy hmota smrdutá a dobře držící. http://www.zo­opraha.cz/cs/o-zoo/novinky/sez­namte-se-s-jepem-a-prijdte-pokrtit-jeho-syna

Kdybys byla co k čemu tak si to najdeš sama,a nemusíš hned nikoho atakovat.Pokud má někdo zkušenosti,tak se o ně podělí,ne snad?

Další odpovědi
Drap

Velbloud.

zjentek

ať lama nebo velbloud, smrdět tím zastrašovacím sekretem budeš řádně, takže bacha ..to mám zkušenost ,)

Oliku141

IceT Já si to hledala a nenašla, proto byla tahle stránka vytvořena.Atakovat? To je dost silný slovo já to nemyslela špatně.

iceT

Možná trochu silné,ale ono to tak vyzní …když nemáš odpověď,tak sem nepiš…jak by bylo tobě,kdyby tebe takto někdo odbyl?Vím,žes to nemyslela špatně,ale přitom stačí pokud tě odpověď neuspokojí,ne­reagovat palcem.

Oliku141

Zjentek
1,Když nemáš odpověď na mojí otázku tak sem nepiš
2,Neurážej je…

zjentek

1, mám
2,koho?

Oliku141

1,moc mi to nepomohlo ale i tak děkuju
2,lamu a velblouda (dalo se to říct slušněji..ale asi si to nemyslel špatně takže promin)

zjentek

rozhodně jsem to špatně nemyslel. Možná je dobře, že se do toho vložila iceT, protože bez ní bychom si to nevyříkali a ty by jsi si myslela, že jsem hrubián a já by jsem si myslel, že jsi tady nějak podstrčená a že tím „neurážej je“ vlastně myslíš lidi, u kterých uplatňuji jejich vlastní princip: jak dáváš, tak bereš. Takže nic se nestalo, nemáš se zač omlouvat ,.)
..k těm zvířatům: dostal jsem přímý zásah od lamy, byl to samec a tuším, že toto dělají pouze samci, když si hájí teritorium a já mu ho drze narušil. Páchlo to tedy strašně, vůbec se to nedalo smýt ,).
Jinak lamy a velbloudi mi nesmrdí, to si nemůžeš takto vyložit, mám je tuze rád, jako všechna nebezpečná zvířata, tak bacha, na tom nebezpečí je také něco pravdy a také to nemyslím zle. Musíš se vším počítat ,)

Oliku141

Já sem si nemyslela že jsi hrubián já to právě ani trochu špatně nemyslela.