Avatar uživatele
Oliku141

Kdo víc slintá a plive?

Slintá nebo plive víc lama nebo velbloud?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zjentek před 4013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

http://www.national-geographic.cz/de­tail/pozor-na-lami-sliny-doleti-na-vas-az-do-ctyr-metru-3122/

Doplivnete stejně daleko jako velbloud? – Velbloudi se mohou bránit pliváním, plivání přesně a na poměrně velkou dálku – udává se až 9 metrů. V reálu neplivou pouze sliny, ale i natrávenou hmotu, je to tedy hmota smrdutá a dobře držící. http://www.zo­opraha.cz/cs/o-zoo/novinky/sez­namte-se-s-jepem-a-prijdte-pokrtit-jeho-syna

Kdybys byla co k čemu tak si to najdeš sama,a nemusíš hned nikoho atakovat.Pokud má někdo zkušenosti,tak se o ně podělí,ne snad?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Velbloud.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

ať lama nebo velbloud, smrdět tím zastrašovacím sekretem budeš řádně, takže bacha ..to mám zkušenost ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Oliku141

IceT Já si to hledala a nenašla, proto byla tahle stránka vytvořena.Atakovat? To je dost silný slovo já to nemyslela špatně.

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Možná trochu silné,ale ono to tak vyzní …když nemáš odpověď,tak sem nepiš…jak by bylo tobě,kdyby tebe takto někdo odbyl?Vím,žes to nemyslela špatně,ale přitom stačí pokud tě odpověď neuspokojí,ne­reagovat palcem.

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Oliku141

Zjentek
1,Když nemáš odpověď na mojí otázku tak sem nepiš
2,Neurážej je…

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

1, mám
2,koho?

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Oliku141

1,moc mi to nepomohlo ale i tak děkuju
2,lamu a velblouda (dalo se to říct slušněji..ale asi si to nemyslel špatně takže promin)

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

rozhodně jsem to špatně nemyslel. Možná je dobře, že se do toho vložila iceT, protože bez ní bychom si to nevyříkali a ty by jsi si myslela, že jsem hrubián a já by jsem si myslel, že jsi tady nějak podstrčená a že tím „neurážej je“ vlastně myslíš lidi, u kterých uplatňuji jejich vlastní princip: jak dáváš, tak bereš. Takže nic se nestalo, nemáš se zač omlouvat ,.)
..k těm zvířatům: dostal jsem přímý zásah od lamy, byl to samec a tuším, že toto dělají pouze samci, když si hájí teritorium a já mu ho drze narušil. Páchlo to tedy strašně, vůbec se to nedalo smýt ,).
Jinak lamy a velbloudi mi nesmrdí, to si nemůžeš takto vyložit, mám je tuze rád, jako všechna nebezpečná zvířata, tak bacha, na tom nebezpečí je také něco pravdy a také to nemyslím zle. Musíš se vším počítat ,)

před 4012 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Oliku141

Já sem si nemyslela že jsi hrubián já to právě ani trochu špatně nemyslela.

před 4012 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek