ahold

Kdo sedí v pokladně v Tv reklamě Billy?

Jedná se o sbírání bodů na nákup nádobí Masterchef.

Nejlepší odpověď
Malvína

Paní prodavačka. Kuchař, se kterým komunikuje je Radek Kašpárek.

Ještě jsem zapomněla doplnit, že pokladní neznám, ani jsem o ní nedohledala žádné informace. Zřejmě to bude její první malá role a není veřejnosti nijak známá.

Další odpovědi
Edison

Malvína se mýlí. Za pokladnou nesedí prodavačka, ale pokladní. 😁

marci1

Připomíná mi Kateřinu Kolbovou. 🙂

autacek

Myslím, že tam sedí komparzistka. Jestli je skutečně pokladní není jisté, mnohdy to tak není. Stejně tak jako milionář z reklamy není skutečný milionář, ale herec.

Malvína

Ano, Edisone, spletla jsem se. Uvedla jsem to správně v dodatku své odpovědi.

Edison

Jasný, v pohodě… Jsem si jen tak kapičku rýpnul. 😁 Omlouvám se… 🙂

(že se mi to ale povedlo, žejo…)

Malvína

Jo, povedlo. Ale nerada to přiznávám 😁

ahold

Malvíno, díky za snahu. Taky se mi nepodařilo někde najít odpověď. Jen mě napadlo, že je to dcera pana Kašpárka. Ta podoba. 😁