Kdo sečetl při sčitani bezdomovce,adresu maji na uřadě a nebo vubec nejsou nikde registrovani.

Kde jim ten komisař ty listky doručil a předal.

Nejlepší odpověď
Ella

Bezdomovci se můžou sečíst v azylových domech a v různých ubytovnách pro ně pokud chtějí, tam dostali i sčítací formuláře, někde byl o tom článek…

Další odpovědi
led

Veľa bezdomovcov ale nemá už ani platné doklady. Pre štát nejestvujú a preto sa s nimi nepočíta. Preto ani sčítanie nevyplňujú a ich počet sa odhaduje.
Doplňuji:
Sajmonmode,
medzi bezdomovcami sú aj ľudia s vysokoškolskými diplomami (aj matematickými).

SajmonModer

Bezdomovci umí počítat?

mosoj

Jetě jim je nepřadali, stále je shání. Proto mají komisaři zpoždění.