Lul

Kdo se zabýval vyývojem satiry v české literatuře?

Ráda bych se dozvěděla něco bližšího o satiře v české literatuře, ale nemohu nikde vypátrat, zdali se jí věnoval někdo blíže, krom Jiřího Skaličky. Nevíte o někom, prosím?

Nejlepší odpověď
annas

Znám rovněž jen dílo prof. Jiřího Skaličky z FF UP v Olomouci.

Ale našla jsem vám bakalářskou práci o vývoji satiry. Zkuste si pročíst odkazy, které jsou v této práci uvedené. Snad vám některý další najdete.
http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:8cKuc­WkEiU0J:theses­.cz/id/inga0f/Ba­kalsk_prce.pdf+&cd=21&­hl=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-a