Kelt

Kdo půjčí peníze a neptá se na mou platební situaci?

Poradíte, kdo půjčí peníze 30– 50 tisíc. a nebude ho zajímat moje finanční situace? Samozřejmě bude znát moje údaje i číslo účtu. Všichni chtějí nějaké potvrzení o zaměstnání a pod. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nějaký podvodník a lichvář s krajně nevýhodnou smlouvou.

Další odpovědi
anonym

Zkus to na zonky.cz tam jsou celkem důvěřiví a až tak moc se neptají, ověřují si kde všude jinde máš půjčky a kdo na tebe vede exekuci, to si ale mohou snadno zjistit z databází, nepotřebují se tě na to přímo ptát…

Frontinus

Jakýkoliv lichvář. No a protože je lichva trestný čin (§ 218), nechá si zaplatit nejen nemalý zisk a to, že jsi riziková půjčka, ze které bude nejspíš těžko vyrážet splátky, ale i riziko trestněprávního postihu. Proto je nápad vzít si půjčku od lichváře hodně HODNĚ H_O_DN_Ě hloupý, rozhodně to nedělej. Sice tím možná vyřešíš nějaký problém teď, ale zaděláš si na mnohem větší problémy v blízké budoucnosti.

Hlada

To je naprostý nesmysl. Nikdo takový nemůže existovat.
Každý, kdo poskytne půjčku, přece musí vědět, že peníze dostane zpět. Kdo má půjčování peněz jako podnikání má dokonce zákonnou povinnost solventnost dlužníka ověřit. Z osobních údajů a čísla účtu to nelze zjistit.
Zkus půjčky P2P. Tam není nezbytně nutné zaměstnání. Často stačí ručitel nebo nemovitost.

elkon

Jedině cvok.

Mc Merkurion

… buď blbec a nebo lichvář, jo, ještě zbejvá pžíbuznej , ale víš co se říká: po přízni řízni …

anonym

pokud máš ale v plánu jen si půjčit a nesplácet, pak samozřejmě nečekej kdovíjak vlídné zacházení, každý takovou pohledávku prodá k vymáhání a skončí to exekucí … pokud už je na tebe exekuce vedena tak ti samozřejmě nepůjčí nikdo, to by musel být blázen 🙂