jendahun

Kdo poradí s počítačem?

Přeinstaloval jsem nový antivirus.Místo mikros.ensentialis atd.jsem nainstaloval Eset. Teď mi pořád hlásí: detekováno zneužití skrytého kanálu ICMP paketu, vzdálená IP adresa: 87.248.122.122
Co to znamená,kdo mě šmíruje? Dík za radu.
Doplňuji:
Honzo Wi fi nemám, Michale to bude ono,dík.Budu muset něco odinstalovat.

Odpovědi
honza19hk

neleze ti někdo na tvoji síť-Wifi?? Tohle mě hlásil AVG ,než jsem zjistil že se mi soused připojuje na mou Wifinu.

Michal Kole

http://www.rob­tex.com/ip/87­.248.122.122.html#ip

podle stránky to vypadá na nějaký doplněk v prohůížeči od Yahoo

Sůwa

Sice ti neporadím, ale vítám tě na odpovědích. Kdepak jsi se toulal? Já nemůžu psát maily, protože jsem si vyčerpala limit, takže až po 4.říjnu.