vrchal

Kdo pomůže při potížích s fungováním navigace Garmin GPSmap 60CSx ?

Po delší nečinnosti jsem navigaci zapnul a stránka satelity funguje správně tj souřadnice se s pohybem nění a ukazují odpovídající hodnoty, ale na stránce kompas se nezobrazuje šipka směru a nzobrazuje se údaj o vzdálenosti k cíli a na stránce mapa zmizela používaná mapa a údaje se též neaktualizují. Prosím o radu jak navigaci opět zprovoznit. Předem děkuji.

Odpovědi
anonym

Úplné zprovoznění může trvat až 1/2 – 3/4 hodiny od zapnutí. Mám taky Garmina, sice jiný typ, ale chvíli to trvá po delší době nečinnosti, než vše řádně plní svou funkci.