Cheezy

Kdo mi to vysvětlí? Nepřizpůsobiví občané

Dobrý den,
přestává se mi líbit co se to děje v té naší republice. Nepřizpůsobiví občané si žijí jako lordi, stánkové jídlo s sebou, flákání se po městě i pracovních hodinách, ježdění v dražších autem (Audi, BMW), mnohdy i s naši SPZ, luxusní oblečení atd.. Mluvím o všech věkových kategoriích. Jak dlouho si to necháme líbit? Nechodí do práce, slyšel jsem že berou dávky jak zde, tak v Anglii. Jak je tohle možné? My slušní a pracovití si musíme na vše vydělat sami, a to dokonce i na ně, no fuj!

Nejlepší odpověď
Malvína

A teď o kom mluvíš? S Ukrajinci nebo Romy? S oběma mám negativní zkušenosti, ale v prvním případě velmi čerstvé a dost nehezké. A můžete si říkat co chcete. Vidím co vidím. A že je mám hned za plotem.

Další odpovědi
ivo xxx

Oni nejsou nepřizpůsobiví , jako jedni z mála se naopak dokázali velmi dobře přizpůsobit na rozdíl od nás.....

Kryšpín

EU nás nedávno kritizovala za nedostatečné začlenění tak se to trochu zlepšuje

Drap

Nevím přesně o kom píšeš, ale je to lež. Nejsou totiž vůbec nepřizpůsobiví, jak sám vidíš tak se uměli přizpůsobit velmi dobře ke svému prospěchu a pohodlí.

zjentek

Jsou národnosti a menšiny s kterými si neporadíš, ani nehneš, vždy tě chladnokrevně přečůrají nebo jinak ublíží a to kdekoli. Cikáni, Ukrajinci, Židé…

Filip84

Já znám spoustu Cikánů, co mají normálně rodiny, byty, baráky, chodí do práce. Co znám Ukrajince, tak se snaží, chodí do práce, snaží se domluvit (jako jistě, není to to, co sem teďka táhne, tedy většinou, ale to je jiná věc).

Stejně tak znám spousty „bílých“, kteří nechodí desítky let do práce, chlastají, fetujou, prostě klasická smažka. Znám jich víc, než takových Cikánů, Ukrajinců nebo vůbec cizinců. Osobně neznám jakkoli problémového Vieta, třeba.

Člověk je člověk, jestli je bílý, černý nebo jaký, je úplně jedno. Jediný rozdíl „nepřizpůsobivých menšin“ je, že v nich je o něco málo vyšší procento delinkventních a závislých jedinců. Ale to „máslo na hlavě“ má většinová společnost minimálně stejně, jako oni.