Glondajka

Má tu někdo zkušenosti s eshopy galaxyleginy.cz a trendypradlo.cz?

Zajímalo by mě jestli tu je někdo kdo má zkušenosti s eshopy galaxyleginy.cz a trendypradlo.cz. Konkrétně mám zájem o korzet na hubnutí, který používají známé celebrity – jestli to funguje ve skutečnosti, jak to vypadá. Děkuji.

Odpovědi
gecco

Má rada se ti asi nebude líbit – ale podle mne si tím jen způsobíš zdravotní potíže…
Zhubni (pokud to potřebuješ) sportem a úpravou diety…
😉

arygnoc

milerád vám poradím: pre >hubnutie< nečítajte reklamy (a platí to všeobecne, ak sa dá reklame na čokoľvek sa vyhýbajte).

poraďte sa s dietológom (lekárom, nie výživovým poradcom!!! [nemá na zostavenie diéty žiadnu školu,!!!]), ktorý vám poradí najmä zmenu životného štýlu – nie jednorázovú diétu, ale úpravu stravovacích a iných návykov pre štíhlejšiu postavu, ktoré si budete musieť osvojiť a podľa nich žiť.

štíhlá/štíhlejšia postava je totiž životný štýl (hovoríme o zdravom človeku), nie o diétach či pomôckach.

😉