Kryšpín

Kdo má lepší výsledky na MO paní Černochová nebo gen. Řehka?

Četl jsem rozbor od elitního novináře.
Černochová se roky připravovala a řízení rezortu se chopila aktivně, zajistila pro obranu peníze. Černochová volný čas tráví na střelnici, vyzná se ve zbraních a bojuje na MO pro peníze. Je to emotivní politička i v ODS.

Odpovědi
Drap

Většina věcí na MO je tajná, tak jak to máme vědět. Nevím, koho považuješ za elitního novináře, já osobně bych to viděl na člověka který má bujnou fantazii a informace si cucá z prstu. To je však jen odhad, který může být mylný. To že někdo chodí na střelnici a o armádě ví jen z počítačových her, tak podle mne nemá žádný základ pro práci na MO a jako ministr už vůbec ne. Zkrátka lid chtěl vládu odborníků, tak ji máme.

elkon

Tak čti rozbory a neotravuj.

aliendrone

Nemám ponětí kdo je gen. Řehka a při sledování sedmého potratu baby Jagy se mi prozměnu samovolně otevírá kudla v kapse. 😉 😁

Emefej

Generál Řehka nemá s MO nic společného.