HerbiG

Kdo je to prominent?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Prominent je ten, kdo má nějaké vymoženosti například.
Dalo by se říci, že je to důležitá osoba, která má před ostatními přednost. Třeba i ty můžeš být prominent když máš narozeniny a vše se točí kolem tebe. Sedíš v čele stolu při oslavě, každý si tě všímá víc než ostatních. jídlo se servíruje nejprve tobě a pak ostatním.
Takže je to důležitá osoba.

Další odpovědi
annas

Čelný činitel, představitel. Např. politický prominent.

SSČ

Carlos1

Prominent je ten, pro koho neplatí základní společenská pravidla.

dudu

svého času jsem měl vztah k vojenské výrobě a vzpomínám, že jeden výrobek zbrojovky ADAST Polička měl také tento /krycí/ název a znamenal protitanková mina. Bylo to kulaté a naplněné tritolem nebo tritolhexogenem.

Jakub

Annas, ty si opravdu myslíš, že pro vládní představitele platí obecná společenská pravidla?

annas

Ja jsem nic o spolecenskych pravidlech nepsala. To byl muj predchudce. Ja jsem citovala vyznam slova podle slovniku.

annas

Zase se objevil odborník, který všechno ví a všechno zná a dává červené palce za správnou odpověď.