Lleni

Kdo je podle vás sympaťák na odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
panenka

Nedá se na to odpovědět všichni kteří zde odpovídají lidem a pomáhají jsou podle mě sympatáci,protože jejich charaktér o nich vypovídá to že jsou to moc hodní lidé.

Další odpovědi
iceT

Každý z těch,kdo odpoví bez ironických poznámek,kdo odpoví na otázku věcně a jasně.

Alesh

Nevopič se! 🙂

anonym

Ten, kdo nepíše arogantní odpovědi (leda by měl důvod, ale co je špatné na tom, že se někdo ptá) a napíše slušnou odpověď, nebo ten, co nabídne dále svoji pomoc ale třeba již jen pomocí zpráv :) Podle mě je ale na odpovědích spousta dobrých lidiček :)

anonym

u me se to strida .., ted uz me vede ale na cele care bolak ! :)
chytrej clovek, kterej si na chytreho jenom nehraje a uzasne vtipnej , spravedlivej a pry i hezkej !! :)

  • iv-

Sůwa

Sympaťáků je mnohem víc než „nesympaťáků“, mezi nimiž jeden obzvláště vyniká…

Sůwa

Sympaťáků je mnohem víc než „nesympaťáků“, mezi nimiž jeden obzvláště vyniká…