hanulka11

Kdo by mi poradil?Známá čistí počítač anti malware a antispyware .

Je nutné mít tyto programy a čistit s tím pc? Nějak mě zlobil pc a ona mi tvrdí, že to chce tímto vyčistit.Nerozumím tomu ,proto prosím o radu.Děkuji.
Doplňuji:
Proč někdo smazal tu Miroslavovu odpověď ?/sice byly myšlena v legraci /

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano je třeba nějaký takový program vlastnit a používat.

Já používám Ad Aware. Není problém ztáhnout třeba ze Slunečnice.

Další odpovědi
MILAN1961

JÁ POUŽÍVÁM ADVACEND SYSTEM CARE 3 NEBO TED VYŠLA BETA VERZE 4-TU POUŽÍVÁM JÁ.

Miroslavst

To by mě taky zajímalo. Náhodou já čistím štětečkem klávesnici a to je součást počítače.
Takže čistím počítač štětcem.
Admin to nebyl, poslal by mejl a nic nedošlo.

hanulka11

Jasně já tnám tvý odpovědi taky jsem se tomu zasmála. Ale komu to zas vadilo- to nechápu . Bych mu tu ruku...... usekla.

hanulka11

napsala jsem byly -protože tam byly štětce