Mikrotem

Kdo bude přítomen u soudu, když mě jako nezletilého zastupuje město?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Kurátor z oddělení péče o děti, přesněji z odboru sociálních věcí a zdravotnictví.

OSVZ zabezpečuje především:

sociálněprávní ochranu dětí, činnost kurátora pro mládež, agendu náhradní rodinné péče
prevenci kriminality
agendu kurátora pro dospělé
činnost Klubu důchodců
vedení evidence žadatelů pro umístění do domů s pečovatelskou službou a navrhuje přidělení bytů v tomto zařízení
komunitní plánování rozvoje sociálních služeb
poradenství

Další odpovědi
Drap

O tom rozhodne město. Lze předpokládat, že to bude někdo ze sociálky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.