zjentek

Kde zjistím podrobnosti (kupř. rozměry) o této „bankovce“ a obsah příslušenství, které se váže k její objednávce?

Produkt>>> https://www.na­rodnipokladni­ce.cz/100kcs

(Tato otázka mně byla včera smazána z důvodu: Plagiátorství, porušení autorských práv. Tak prosím, admine, ať jsou zde ti místní mazalové NORMÁLNÍ – trochu je usměrni, když nedisponují vlastním rozumem. Děkuji, zjentek.)

Potřebuji zjistit, na co se ptám. Mnohokrát děkuji.

Odpovědi
marci1

Vlevo dole v tvém odkazu „O legendární stokoruně“: rozměry 100 × 50 mm (měděná replika). 🙂

Pepa25

Už jsem tu psal u smazané otázky: podpora podvodníků (propagací jejich zboží) je nejen proti pravidlům, ale také trapná …