Marek1473

Kde získat rozvodový rozsudek

Odpovědi
Pepa25

U ex- to předpokládám nejde, že? Tak jedině u soudu – viz odkaz

Zdroj: https://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/soud/sou­dy-a-pravnici/37769-jak-ziskat-kopii-rozsudku-soudu-postup-navod-nalezitost-zadosti.html

Ametyst

Páni, to je takový problém a žádná samozřejmost, aby se Instituce postarala o výstup, závěr své práce? Potom ještě jsou úředníci hnusní na člověka, co si do 14 dnů po rozvodu nevymění občanku, a ještě pokutují.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

@ Ametyst
Zákon je zákon. Neznalost, liknavost, ani ignorace neomlouvá ;)
Úředníci na mne nejsou a nikdy nebyli hnusní.