Shizuka

Kde všude v Česku se každoročně pořádají renesanční veletrhy?

Chtěla bych se zeptat, kde všude se pořadájí renesanční veletrhy tady u nás… Chtěla jsem vždycky jít na Renaissance Fair. Bohužel nějak nemůžu nic dohledat :'D Byla bych ráda i za nějaké, které se budou konat až příští rok klidně, jen hlavně ať vím kdy a kde to bude :D

Odpovědi
yuko

Treba v Ceskem Krumlove –

Zdroj: http://www.slav­nostipetiliste­ruze.eu/cz/le­tosni-rocnik-slavnosti/37/

Danina65

Pokud dostaneš info, dej prosím vědět.