Kde všude je legální eutanazie?

Potřebuje vědět, v jakých zemích je legální eutanazie. Kde se může provádět.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Eutanázie

Eutanázie se odkazuje na praxi ukončení života v bezbolestném způsobu. Mnoho různých forem eutanázie může být rozlišováno, včetně eutanázie zvířete a eutanázie člověka, dobrovolná a nedobrovolná eutanázie. Dobrovolná eutanázie a lékař-asistovaná sebevražda byli ohnisko velkého sporu v uplynulých letech.
Jak 2008, některé formy eutanázie jsou legální v Belgii, Lucembursko, Nizozemsko, Švýcarsko, americké státy Oregonu a Washington autonomní společenství Andalusia (Španělsko), a Thajsko.