Avatar uživatele
Alesh

Kde si vzít hypotéku?

Cena nemovitosti cca 1,5 mil., výše hypotéky – 85 %. doba splácení 30 let, fixace 5 let. Požadavek samozřejmě, co nejnižší splátka (se všemi poplatky) a nebýt uvázaný k nějaké bance s osobním účtem. Máte nějaký dobrý tip, spíš tedy osobní zkušenost? Díky.

Zajímavá 0 před 3766 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Hypotéka je dost individuální věc – doporučuju navštívit víc bank a nakonec udělat srovnáí. Běžného účtu se neboj, je dost možné, že bude zdarma nebo i s ním vyjde banka levněji než jiné. A využívat ho nemusíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jana5678

Já jsem se nedávno také rozhodovala, zda si vzít hypotéku, abych mohla změnit svůj život a pořídit si vlastní dům s velkou zahradou. Díky investice do půjček se mi tento sen splnil. Udělala jsem nejen nejlepší volbu, ale také krok k větší stabilitě a nezávislosti. Nový dům je pro mě tedy jistota do budoucnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Dobrý den, rozumím vaší situaci, jelikož hledání vhodné hypotéky může být dost složité. Osobně jsem se nedávno taky rozhodovala, jestli si mám vzít hypotéku, abych se mohla pustit do rekonstrukce mého domu. Měla jsem podobné požadavky jako vy, chtěla jsem co nejnižší splátku. Naštěstí mi hypotéku poskytla moje banka a já budu mít brzy nový celý dům.

Nový příspěvek