mami

Kde si mohu levně vytvořit web?

  • bez reklam
  • pro komerční účely

Odpovědi
postcd

potřebuješ tzv. „hosting“. použij internetový vyhledávač. takže: levný hosting ; levný hosting bez reklam

Photoguy

Tohle: http://www.web­node.cz/?utm_sou­rce=Search&ut­m_medium=ppc&ut­m_term=webnode&trc_p=&tr­c_cr=29597044182&trc_cp=­cz1&gclid=CNiN­mbOD5bsCFUUOw­wodPCYApA je to jednoduché, je to zadarmiko a je to aji docela hezké.. :)

ivzez

Web pro komerční účely by měl působit důvěry hodně,
takže na různé „hotové služby“ typu Webnode
bych radši zapomněla, aby mi neodrazovaly zákazníky.

Určitě si pořiďte vlastní doménu (cca 200 Kč na jeden rok).
A hosting může být i zdarma (např. 20 MB u TELE3),
pokud si web zvládnete vytvořit sám/sama.
Případně ještě někomu zaplatit za tvorbu webu.

Na vlastní doméně provozovat i e-mail,
na zákazníky to působí lépe, než e-mail na freemailu.
(Porovnejte např.
Obchod@seznam.cz
Obchod@MojeDomena.cz)

Pokud by mělo jít o e-shop, bude potřeba stálá správa,
pak by bylo rozumnější se přiklonit ke komerčnímu řešení.

wizardd

Pokud to myslíš s webem vážně, doporučuji investovat alespoň nějakou rozumnou částku a nechat si web vytvořit od někoho, kdo tomu trochu rozumí. Na internetu se dá najít spoustu freelancerů (často to jsou studenti), kteří weby tvoří za minimální ceny. Můžu doporučit http://www.ho­dinovyprograma­tor.cz/