22aa

Kde seženu značkovej walkman v českém internetovém bazaru?

Dobrý den.
Sháním walkmana ale neznám jiné bazary na netu.
Bud je mají drahý až 600 za walkman,nebo je nemají nebo samé nové dětské walkmany.
Prosím nevíte kde najít pravej značkovej walkman?
Všude jenom mají jen neznačkové walkmany které přehrávají jen dětské písničky nebo písničky z pohádek.
Děkuji. Vaše 22aa.

Odpovědi
xiperio

Walkman přehrává to, co tam dáte. Najděte si bazary na netu, je jich tu jako blech. A do vyhledávače si na každém dejte Walkman, nebo přehrávač. No a tak dlouho, až se Vám ho podaří odchytit, když ho bude někdo nabízet.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Jenže většina bazarů bylo zrušeno a nenašel jsem ani dlouhý (nejdelší) seznam bazarů co tam byl.

22aa

Nápověda: Musí to být český bazar. Žádný cizí. Cizí bazary šidějí.

22aa

A navíc ve všech cizích bazarech i v krámech se musí platit předem. Máma se bojí hackerů.

22aa

Problém vyřešen. Značkový walkman je od nejlepšího nizozemského výrobce. Je to philips aq 6585. Link:https://www.sba­zar.cz/weiss.ji­ri/detail/143314950-retro-walkman-s-radiem-philips-aq6585?utm_sou­rce=sbazar&ut­m_medium=email&ut­m_campaign=ema­il-reply-confirm&utm_con­tent=advert-link

22aa

Mám nerozbitný walkman. Můžu moc s tím walkmanem poslouchat i na horách.