Monigue

Kde seženu dýni? :)

Sháním dýni,kterou bych mohla vydlabat a vyřezat na hallowen :) Nevíte kde ji koupit?bydlím v menším městě a dýni letos budu dlabat poprvé,tak nevím,kam si pro ni zajít :D V běžné zelenině ji asi nemají že?

Nejlepší odpověď
BANAN93

O hallowenu ceny dýní vyletí jak akcie microsoftu, takže bych se spíš zeptal nějakých zahrádkářu určitě nějaké znáte… a většinou jsou mnohem větší a je to v podstatě plevel a na jídlo v podobě kompotu atd. mi stejně nechutnají. Jinak v nějakém hypermarketu jako je tesco a globus je určitě seženete ale budete o pár desítek korun lehčí, ale v případě že kupujete jednu nebo dvě je to asi jedno, jen si pro ně musíte autem tahat je jiným způsobem tak by jste asi na hallowen příště zanevřela :D

Doplňuji:
ano jak píše dráp tak jsou občas vidět třeba na polích kde zemědělci kompostují, my je jako kluci rozbíjeli u železniční tratě :)

Další odpovědi
Drap

Zelenina, stánky se zeleninou, nějaký pěstitel, občas jsou k vidění i u silnice

petulka88

ty meněí se dají sehnat v květinářství, nevím jak ty velké :D zkuste nějakou známou jestli nemá dýni :) a neba někde v zelinářství kde se prodávají květiny, ovoce i zelenina :)

Deli

Mají je teď v akci v Penny za 10 za kg. Jinak třeba na trzích…

hanulka11

u nás na mě koupají z každé zeleniny , víc než jiné roky – asi bude nějaké soutěž ve dlabání dýní:D:D:D: