Dlostev

Kde sehnat samolepky “akceptujeme platební karty”?

Dobrý den,
nevíte prosím kde je možné zakoupit podobné samolepky; https://www.pa­pirada.cz/fot­ky29419/karty­.png k označení provozovny kvůli akceptaci platebních karet? Děkuji

Nejlepší odpověď
KarellV

Napadá mě firma z které máte terminály.

Další odpovědi
Arne1

Především bych se zeptal toho, kdo mi dodá platební terminál.

Dochy

Ano, měla by to být firma, která dodává terminály. Ta má i přehled které produkty budou na daných terminálech podporovány, což by na základě smlouvy měl znát i majitel dané provozovny – ale přeci si nebude nechávat tisknou sám loga, když dodavatel terminálů to bude zajišťovat pro tisíce dalších. Další věc – Ta loga budou určitě chráněná a majitelé budou mít nějaké podmínky na to jak přesně mají vypadat, jak mají být velká apod… To bude mít dodavatel ošéfované.

Smlouvyzdarm

A tiskárnu máš? Zajdi do papírnictví, kup si samolepkový papír a vytiskni si co potřebuješ … a můžeš při tom projevit i vlastní kreativitu…