SeverkaS

Kde sehnat oblečení s armádní tématikou?

Dobrý den,
sháním oblečení s armádní tématikou. Něco takového jsem našla na http://www.ar­mytrika.cz/ Něco takového bych si představovala, ale ještě bych byla ráda kdyby jste mi doporučili také nějaké armádní oblečení jako jsou maskáčové kalhoty, bunda či boty. Ale ať to vypadá jako skutečné armádní vybavení.
Můžete doporučit nějaký eshop, který nabízí kvalitní oblečení a se kterým máte dobrou zkušenost?

Odpovědi
Arne1

Víš co je to Google ?
Pokud ne, tak zkus Seznam.
A napiš „Armyshop“. A pak vybírej a vybírej…

dubraro

Jestli můžeš, zajdi do Prahy na Bleší trhy. Tam se toho prodává spousta a můžeš si to prohlédnout a vyzkoušet.

Emefej

Nevím jak vypadá oblečení s armádní tématikou, ale podívej se sem: https://www.marines-shop.com/

SeverkaS

to Arne1: Děkuji za radu, to mě vážně nenapadlo…
Kdyby jsi četl můj dotaz pozorně, tak víš, že mě spíše zajímají zkušenosti zákazníků. Nechci aby mi domů přišel nějaký nekvalitní šunt z Číny, který bych pak akorát musela reklamovat, nebo po prvním praní ztratí barvu či potisk.
Jinak, ale díky za užitečnou radu…

tatanka

Dobře, Severko.