gaja

kde sehnat kukuřici pukancovou?

Ahoj zajímalo by mne kde by se dala ve větším sehnat kukuřice pukancová ze které se dá udělat popcorn. Nebaví mne to kupovat po malých sáčcích klidně bych vzala celý pytel jak normální kukuřice a myslím že by to vyšlo i o hodně levněji. Ale kde ji sehnat?
Doplňuji:
ve zdroji jsou většinou překupníci, zahradnictví kteří prodávají po sáčkách k domácímu pěstování na zahrádce a kukuřice je většinou chemicky ošetřena proti škůdcům...........
Mne by spíš zajímala adresa a cena přímo od pěstitele, pokud by někdo znal, kde by se dal koupit celý velký pytel kukuřice pukancové..
 Děkuji

Odpovědi
www

Ve zdroji to máš i s cenou.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ku­ku%C5%99ice+pu­kancov%C3%A1+k%­C4%8D&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&