poggo

Kde sehnat kartonové krabice?

Ahoj,
potřeboval bych poradit, jesli se někde dají koupit kartonové krabice (třeba tak velké jako krabice od banánů, ale i menší nebo větší). Máme doma dost věcí, které nemáme kam uložit z důvodu nedostatečných úložných prostor ve starých skříních. Na nové skříně si ještě počkáme, tak jsem si myslel, že by se nepotřebné věci daly uložit na půdě, která je prostorná a suchá.
Poradí mi, prosím, někdo? Jsou krabice z paketo.cz vhodné?

Nejlepší odpověď
zl@tk@

V každém supermarketu mají odložené krabice. Stačí se zeptat a myslím, že není problém s jejich " přemístěním " domů.

Další odpovědi
Michal Kole

Na poště, ve větším papírnictví

Betty33

Krabice se dají koupit většinou v každém papírnictví, na poště nebo v eshopech, které prodávají obalové materiály. V obchodech to můžete zkusit taky, ale bojím se, že už málokde krabice jen tak rozdávají. Pokud máte místo pod postelí, tak bych se zkusila podívat po úložných boxem pod postel…jako tohle třeba https://www.obalove-materialy.cz/ulozne-boxy/. Máme doma ty látkové a pod jedno lůžko se mi vlezou hned dva, takže v nich mám spoustu věcí, které člověk nepotřebuje tak často a nebo třeba ložní povlečení. Když je nepoužívám, dají se v pohodě složit a tím pádem nezabírají žádné místo.

hellen12

Dají se sehnat jednak v obchodě – ale jsou použité. V případě, že chceš úplně nové, pak například tady
http://www.eko­bal.cz/obalovy-material/papirove-obaly/papirovy-obal-papirove-krabice.html
Doufám, že to pomohlo 🙂