kurec

Kde se dozvím, kdy byl vyroben můj počítač?

Odpovědi
autacek

Na výrobním štítku, nebo taky nikde. Počítač je soubor různých komponentů, které mohou mít okamžik i místo výroby úplně jiné. Něco můžou vypsat pomoci informace o zařízení, případně se lze odrazit od mainboardu či procesoru, v jaké době byl v nabídce.

Arne1

Podle výrobního čísla dotazem u výrobce. Pokud je to počítač od AutoContu (případně od některé firmy která jejich počítače přeprodává pod svou značkou), tak je rok a měsíc na štítku s výrobním číslem.

jáára

Podle základní desky – ten údaj zjistit jde (měsíc a rok)