hawranek

Kde se dá stáhnout seznam knih ke státní maturitě?

Dobrý den, sice jsem letos úspěšně odmaturovala a státní maturity se mně již týkat nebudou, ovšem na škole jsme mšli mnoho knih, na které jsem v té době neměla čas a teď bych si je chtěla přečíst (jedná se především o starověkou a středověkou literaturu). Sice mám seznam knih, které naše gymnázium dalo i nám, ale původní seznam má mít 800 knih a o ten stojím. Nevíte kde by se dal stáhnout? Někde zveřejněný být musí :(
Doplňuji:
seznam má mít 800 knih…děkuju za odkaz, ale tohle mi jako kompletní seznam nepřijde…

Nejlepší odpověď
anonym

http://becko4e­ver.webnode.cz/new­s/seznam-knih-ke-statni-maturite/