Bedlán David

Kde se dá sehnat učebnice Die Direktes Deutsch?

Moc děkuju.

Nejlepší odpověď
annas

Vypadá to, že jediná možnost je v jazykové škole Empire.

„Při vyučovacích hodinách obecné němčiny používáme profesionálně sestavené učebnice metody Direktes Deutsch. Jako náš student automaticky získáváš CD s nahrávkami hodin a lekcí pro rychlejší pokroky.“

„Jedná se o interní metodu, učit jí mohou pouze pobočky jazykové školy EMPIRE působící ve všech zemích (SK, CZ, PL).“

http://www.empire-skola.cz/nase-metody-1/

Projděte si odkaz, najdete i kontakt. Zkuste se zeptat uvedeným mailem, snad vám poradí, kde materiály získat.

Další odpovědi
quentos

Odkud jste? (Abych Vás neposílal na pražský zdroj, kdybyste byl třeba z Ostravy.) Myslím, že by mohli poradit na kontaktech uvedených zde: http://www.einstein-english.cz/kontakt
.Pár poznámek:

  1. Pokud se chcete zúčastnit kurzu přímé metody, učebnice dostanete ke koupi první hodinu (aspoň to tak bývá u nás), takže shánět na vlastní pěst netřeba
  2. Pokud si chcete pořídit pouze učebnici a doufat ve samostudium, tak Vás odrazuju předem – metoda není pro samouky příliš vhodná (jelikož stojí na dialogu mezi učitelem a studentem).

ivzez

Název učebnice (je chybný) jste opsal z webu školy,
která výuku Direktes Deutsch nabízí?
Na mne ta škola vůbec nepůsobí důvěryhodně.

Jazyková škola by na svém webu neměla mít
chyby v češtině (shoda podmětu s přísudkem)
ani v názvech učebnic.
Doplňuji:

  • –––––

Poznámka:
Když jsem včera večer hledala informace o metodě Direktes Deutsch,
zaujalo mne, že se nabízí pouze u nás, na Slovensku a v Polsku.

Z německy mluvících zemí jsem našla informací minimum,
tuto metodu výuky nabízí snad jen jeden kurz ve Vídni.

Překvapuje mne, že tuto metodu nenabízejí rakouské
a německé školy vyučující DaF (němčinu jako cizí jazyk).

Myslím, že osvědčená metoda by se objevila
i v německy mluvících zemích.

Jde jen o můj postřeh a názor (mohu se mýlit).
Ale byla by asi chyba zde své pochybnosti nezmínit.