berry38

Kde se člověk může zeptat na otázky, které se týkají živnosti – podnikání?

Potřeboval bych zjistit několik věcí ohledně zastoupení fyz.osoby, zda li je činnost které bych se chtěl věnovat považována za podnikání, ebo jestli se řadí mezo ostatní příjmy atd…Na internetu jsem si toho přečetl už spoustu, ale rád bych se zeptal někoho kdo by mi konkrétně poradil. Ale kde, živnostenský nebo finanční úřad??

Nejlepší odpověď
setapouch

Dost dobře nechápu, proč nechceš s otázkami na živnost zajít rovnou na živnostenský úřad.

Další odpovědi
Pepa25

Co je nebo není podnikání ti poradí na živnostejnském úřadě nebo nějaký právník … FÚ už jen zajímá, pokud máš živnost, abys měl průkaznou evidenci a správně platil daně …

lexx

na živnosťáku, FÚ nebo kolegy co už podniká