kačka003

Kde nejčastěji nakupujete hračky pro děti?

Odpovědi
seraphico

Přes internet na Alze.

Lgee

Nikde

Jáji88

porůznu, ale nejčastěji ted objednávám na kidsparadise.cz mají strááášně moc věcí, koukni se tam, určitě nebudeš litovat:-) a takový tip, pro kluka..pokud si rád hraje s autíčkama tak tohle je božíí https://kidspa­radise.cz/bran­d/89-waytoplay nedávno mi to přišlo a kluk z toho byl hotovej 🙂 a pořád si s tím ted hraje 🙂

Michálek1245

Jak kde. Hodně toho nakupujeme třeba v Dráčikovi, ale ty ceny… Pak nás baví internetový obchod https://www.naj­dihracku.cz/ , kde mají široký výběr za rozumné ceny. Respektive dají se tam koupit levné hračky, i drahé hračky. No a pak to děláme hlavně tak, že řekneme třeba babičkám, ať koupí to a to a ony si to seženou. Takže to je taková trojkombinace. Plus pak takové ty osvědčené jako Alza nebo Mall.

Kajolka

Ahoj, měla bych dotaz, zda znáte shop momkids. Koukala jsem se tam a mají super ceny, tak by mě zajímalo, jak jste s tímto shopem spokojeny?

Vikki.vivi

No naprosto! Já tam nakupuju moc ráda :) Mají tam moc hezkou nabídku pro děti. Hlavně mám díky nim po ruce pořád nějakou drobnost pro nejrůznější příležitosti. Tam se totiž opravdu vyplatí nakupovat. Mají hezké, kvalitní věci a ty ceny jsou bezvadný.

TominkaFuky

Tak jsem se na ten momkinds dívala a jako teda jsem překvapená… mají opravdu moc hezkou nabídku a ty ceny prostě neskutečný. Co kvalita, je ok?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mishelka78

Jsou tam opravdu krásné kousky. Koukám tam ted taky, a nevím co dát do košíku dřív 😁

kačka003

To je teda super stránka, koukla sem na ni jen zběžně, ale jak budu mít víc času tak se podívám dýl 🙂 Líbí se mi tam ty dřevěné hračky a ta silnice, no paráda:-) super, děkuju za nápad 🙂