Avatar uživatele
kačka003

Kde nejčastěji nakupujete hračky pro děti?

Zajímavá 0 před 1055 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
seraphico

Přes internet na Alze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lgee

Nikde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jáji88

porůznu, ale nejčastěji ted objednávám na kidsparadise.cz mají strááášně moc věcí, koukni se tam, určitě nebudeš litovat:-) a takový tip, pro kluka..pokud si rád hraje s autíčkama tak tohle je božíí https://kidspa­radise.cz/bran­d/89-waytoplay nedávno mi to přišlo a kluk z toho byl hotovej 🙂 a pořád si s tím ted hraje 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

Jak kde. Hodně toho nakupujeme třeba v Dráčikovi, ale ty ceny… Pak nás baví internetový obchod https://www.naj­dihracku.cz/ , kde mají široký výběr za rozumné ceny. Respektive dají se tam koupit levné hračky, i drahé hračky. No a pak to děláme hlavně tak, že řekneme třeba babičkám, ať koupí to a to a ony si to seženou. Takže to je taková trojkombinace. Plus pak takové ty osvědčené jako Alza nebo Mall.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, měla bych dotaz, zda znáte shop momkids. Koukala jsem se tam a mají super ceny, tak by mě zajímalo, jak jste s tímto shopem spokojeny?

Avatar uživatele
Vikki.vivi

No naprosto! Já tam nakupuju moc ráda :) Mají tam moc hezkou nabídku pro děti. Hlavně mám díky nim po ruce pořád nějakou drobnost pro nejrůznější příležitosti. Tam se totiž opravdu vyplatí nakupovat. Mají hezké, kvalitní věci a ty ceny jsou bezvadný.

Avatar uživatele
TominkaFuky

Tak jsem se na ten momkinds dívala a jako teda jsem překvapená… mají opravdu moc hezkou nabídku a ty ceny prostě neskutečný. Co kvalita, je ok?

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Mishelka78

Jsou tam opravdu krásné kousky. Koukám tam ted taky, a nevím co dát do košíku dřív 😁

před 1050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kačka003

To je teda super stránka, koukla sem na ni jen zběžně, ale jak budu mít víc času tak se podívám dýl 🙂 Líbí se mi tam ty dřevěné hračky a ta silnice, no paráda:-) super, děkuju za nápad 🙂

před 1052 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby