Odpovedi18

Kde najít limitované věci a prodávat je a vydělávat si tak?

Myslím to i tak kde lidi třeba koupí louis vuitton kabelku a pak jí prodávají za půlku ceny (někdy je to i menší cena než půlka) a jen kvuli tomu, že byla chvíli nošená.. a o žádný fejk se nejedná..
nyjono: znám takové lidi co sezenou vec, ktera stoji 20tisic a pak prodavaji za 5–7,5tisic.. a jakymi jde teda vice vydelat?

Nejlepší odpověď
nyjono

Věř, že Vuittonku nekoupíš za půlku, když je chvíli nošená.
Za 2., kdo hledá, najde. Tak hledej.
Za 3. nečekej, že tím vyděláš. Za čas strávený hledáním lze vydělat víc jiným způsobem.

Další odpovědi
Drap

Musíš hledat a vytvořit si zdroje.

ivzez

Vuitonky za polovinu nekoupíte,
za takovou cenu jde o padělky.

Totéž platí pro další známé značky.

Mc Merkurion

… co to je za výdělek, když prodávám se ztrátou ??? to mi hlava nebere …

yuko

Spíš bych hledala staré věci a ty nabídla. Pro někoho jsou to žďorby a pro jiné hotový poklad.

Michálek1245

Ono hodně záleží na tom, co hledáte. Dneska jsou třeba e-shopy, které pro vás seženou limitované tenisky jako investici. To mi přijde hodně fajn. A samozřejmě jim za to pak dáte nějakou takovou tu provizi, to je snad jasné. Nebo prostě procházet Aukro, Bazos a další podobné služby. A určitě bych se žádným způsobem neorientoval pouze na CZ republiku, ale zaměřil se na světové trhy. :)