leachim

Kde najdu odkaz na stáhnutí hry?

Red Dead Redemption: tato hra mne moc zau jala tak se vas lide ptam jestli mi nepomuzete mi pomoct najit odkaz ke stahnuti teto hry.Prosim posletemi odkaz (klidne aji demo) na email:majkl.di­ablo@seznam.cz prosim nutne shanim. dekuji moc s pozdravem Michal xD

Odpovědi
DusanOrlik

Zdravím,musím vás velmi sklamat!Demo neexistuje,důkaz najdete na uvedené stránce.Ale pokusím se udělat MAXIMUM abych demo verzi této WESTERNOVÉ HRY NAŠEL!Závěr mé odpovědi:Opravdu nikde demo není,neboť hra byla vytvořena TEPRVE 28.5.2010!Demo prý má být až koncem října 2010

Zdroj: http://www.w-blog.cz/alpha-protocol-spionazni-akce-na-scene

pondělí

hned utíkám do zoo,jestli tam oslové mají počítač

Cullinda

OMG, děláš taky něco jinýho než že plsujes u jiných aby ti naservírovali hru až pod nos?? Je to pořád ten samej systém, takže pokud nejsi úplně retardovanej tak už to snad zvládneš sám..
Způsob jak si hry sehnat jsi zde již mnohokrát nalezl, ne??