Avatar uživatele
anonym

Kde najdu na netu uživatelskou příručku základů ovládání pc?

Jedná se starší dámu, která je naprostý laik a chtěla bych jí vytisknout základy užívání pro naprostého laika (úprava formátu obrazu na monitoru, vyhledávač, facebook, maily, vkládání fotek atd.)
Má instalované XP.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? www, Petr70CZ, anonym před 3721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pro tento účel by mohl posloužit výtah z tohoto zdroje

Zdroj: http://fast10­.vsb.cz/prakti­kum/3.html

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Dej ji odkaz na tyto stranky … http://www.od­povedi.cz/ a porad ji… jak pouzivat sedou listu …nebo je zde moznost take pouzit >>centrum napovedy primo ve windows XP <<…a tam si vytiskne primo co bude potrebovat ne …:D

Doplňuji:
beer …to neni na windows XP …ale na 95 … krapet neco jineho.. to snad uz nikdo nema ..teda alespon v Pc ja mam jeste instalacni CD v supleti a kdyz me neposloucha PC …otevru suplik podivam ze na toto CD a hned je mi lip …:D

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

docela mne rozesmálo, že to, jak na se připojit FB je podle tebe základ užívání PC a kladeš ho na stejnou úroveň jako úprava formátu obrazu na monitoru…to je děsné, jak jsou někteří na tomhle serveru závislí…vivat virtuální život!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

jsi na google.cz a do vyhledávacě opiš svůj nadpis a určitě tě to nasměruje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

To by spíš chtělo najít,třeba v knihovně nějaké příručky.Já jsem se kdysi učila podle časopisu Jak na počítač, a oni pak každý rok vydali takový souhrn za celý rok"speciál jak na počítač".To bylo super.Ale kde to sehnat,nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Doporučím základní příručku, již vydala Elpida, Na strži 40, Praha 4. Tel.:272 701 33­5.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek