Kde najdu na netu uživatelskou příručku základů ovládání pc?

Jedná se starší dámu, která je naprostý laik a chtěla bych jí vytisknout základy užívání pro naprostého laika (úprava formátu obrazu na monitoru, vyhledávač, facebook, maily, vkládání fotek atd.)
Má instalované XP.

Nejlepší odpověď
beer

Pro tento účel by mohl posloužit výtah z tohoto zdroje

Zdroj: http://fast10­.vsb.cz/prakti­kum/3.html

Další odpovědi
badisko

Dej ji odkaz na tyto stranky … http://www.od­povedi.cz/ a porad ji… jak pouzivat sedou listu …nebo je zde moznost take pouzit >>centrum napovedy primo ve windows XP <<…a tam si vytiskne primo co bude potrebovat ne …:D

Doplňuji:
beer …to neni na windows XP …ale na 95 … krapet neco jineho.. to snad uz nikdo nema ..teda alespon v Pc ja mam jeste instalacni CD v supleti a kdyz me neposloucha PC …otevru suplik podivam ze na toto CD a hned je mi lip …:D

Funna

docela mne rozesmálo, že to, jak na se připojit FB je podle tebe základ užívání PC a kladeš ho na stejnou úroveň jako úprava formátu obrazu na monitoru…to je děsné, jak jsou někteří na tomhle serveru závislí…vivat virtuální život!

Reezo

jsi na google.cz a do vyhledávacě opiš svůj nadpis a určitě tě to nasměruje.

alexandra

To by spíš chtělo najít,třeba v knihovně nějaké příručky.Já jsem se kdysi učila podle časopisu Jak na počítač, a oni pak každý rok vydali takový souhrn za celý rok"speciál jak na počítač".To bylo super.Ale kde to sehnat,nevím.

Děda Louda

Doporučím základní příručku, již vydala Elpida, Na strži 40, Praha 4. Tel.:272 701 33­5.