led

Kde najdem akýsi medzinárodný slovník komunikačných skratiek,

smajlíkov a podobných urýchľujúcich vychytávok pri internetovej, sms komunikácii?
V poslednej dobe sa akosi rozmohol tento typ komunikácie, ktorý sa zjavne musíme naučiť, ak chceme ostať „IN“.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

http://www.zod­povedne.sk/ka­pitola4.php?kat=slov­nik#zarazka

led

Dr.Axl, dali ste len čiastočnú odpoveď – odkazy na smajlíky, ale sú aj textové skratky

anonym

Už 3× byl doplněn program proti opakování otázek a pro respektování pravidel a větší využívání zdejších starších odpovědí na totéž téma.
Přesto ani tyto snahy některým uživatelům očividně nestačily – viz rešerše řady odkazů:
Netiketa toto posuzuje jako příznak flam waru a netového tapetování.
(U dlouhodobých uživatelů, kteří navíc pravidelně kárají ostatní, je to o to více alarmující, pokud to není úmyslná provokace. Po prznění českého pravopisu a deformacích výkladů české legislativy, obzvláště odsouzeníhodná pokrytecká póza, jež si protiřečí).
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=smajl%C3%AD­ci

anonym

Odpověď na otázku je v odkazu, pokud neumíš číst a respektovat kodex, měla bys mlčet sama a ne se urážet pro vlastní chyby!

led

Ak nemáte odpoveď na otázku, neviete poradiť, radšej mlčte.

led

Mc Merkurion, ďakujem