Džanička

Kde na internetu najdu firmu,která dělá ucpané odpady.

A má k dispozici i kameru,která se dá do odpadu zasunout.
Doplňuji:
Potřebuji kameru proto,protože mi dnes vodař řekl,že mám někde propadlé potrubí.A já potřebuju vědět kde přesně.Na to mi rejžák ani hydroxid nepomůže.

Nejlepší odpověď
ReHu

V Pard. to dělá VaK.
Dělali nám to kamerou v budově, kde mám pronájem. Zjistili, že chybí kus odp.potrubí.
Takže VaK.

Další odpovědi
elektrikář

Na ucpání stačí spláchnou rejžák a hadr na to není třeba firma.Jinak kameru mívají technické služby vodovody a kanalizace Omlouvám se a chápu že na legrácky momentálně nemáte náladu. Skuste přesto zavolat na vodárny.Když nepomůžou můžou aspoň poradit je to jejich práce a o kde mají kolegy vědí nejlíp.

Gollumek.88

na ucpaný odpad používám hydroxid sodný – k dostání v hornbachu a podobně. nasypeš do odpadu a zaliješ horkou vodou necháš to probublat, když je to hodně zadělaný tak to bude bublat hodně – v trubkách, pak to půl hodiny necháš být, pak tam naleješ vodu aby se to propláchlo, když je odpad hodně ucpaný proces opakuješ ještě jednou. Jediné co, nesmí se to používat na hlinikový trubky. které už stejně většinou skoro nikde nejsou.