zjentek

Kde na Facebooku najdu záznamy o předchozích aktivitách přátel?

Na hlavní straně byly jako obvykle příspěvky přátel a skupin, které tam už nejsou, ovšem chtěl bych je zpětně prozkoumat. U skupin je mi to jasný – na stránce skupiny zvolím lupu a podle určitých indicií se snažím příspěvek zpětně dohledat. Ale u přátel? Či ne-přátel? Tam konkrétní příspěvky dohledám jak? Předem avizuji, že odpovědi typu – TŘEBA BYLY JIŽ VYMAZÁNY, mně nepomohly. Dík. (;

Odpovědi
anonym

Není to u jejich profilu, kde by měli mít záznam o svých aktivitách (pokud je nemá privátní)?

zjentek

Markusei není, leda by ho privátní měli všichni… což je taky možný, ale… );

anonym

Vím, že tam byla možnost sledovat uživatele. Když máš někoho v přátelích, nemusíš ho automaticky sledovat (tedy nemáš přehled o jeho aktivitách). Takže buď připnout ,,sledovat uživatele" nebo bych to hledal na jeho profilu. Vím, že když jsem měl někoho ve ,,follow", tak mi přišlo upozonění: uživatel XY dal like na tento příspěvek, nebo okomentoval příspěvěk uživatele AA.

zjentek

Políčko „záznamy o aktivitách“ jsem jaktěživ viděl tak max. u svýho profilu a to když jsem přihlášený. (;

anonym

Jojo, ale to je přehled jen tvých aktivit. Já myslím, že tam to bude o tom ,,follow" (následovat).