darysa

Kde mohu na internetu zveřejnit, že prášky na hubnutí je podvod? Aby se neslálili ostatní lidi jako my. Děkuji Michala

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř kdekoli, ale většina lidí ví, že jsou podobné nabídky podvod a že představa, že po prášcích začnu hubnnout je zcela mylná. Na hubnutí pomůže ouze změnit životosprávu, upravit jídelníček, jíst méně a častěji a hýbat se.

Další odpovědi
anonym

Špatné prášky na hubnutí? Tak to jsou asi všechny, ne?

Kamionacka09

Ano je to podvod taky s tim mam spatny zkusenosti.Zalozte treba na toto tema na doktorce.cz

hanulka11

myslím, že 90% lidí již to ví a ten zbytek tomu nemůže uvěřit

suaeda

Takové prášky na hubnutí, které by fungovaly jako např. ve filmu „Adéla ještě nevečeřela“ by se hodily. Ale nejsou ani na internetu (jasné podvody) – hubnout musíme jinak a je to dřina.

Hlada

To, že volně dostupné prášky na hubnutí je podvod není informace, která by na internetu chyběla. Kdo se chová racionálně, ten o tom ví. Kdo se dá snadno ovlivnit, tomu je taková informace stejně k ničemu, protože příště vydá své peníze za přípravek jiné značky se stejným účinkem.