janesis

Kde koupit sele na gril?

chtěla bych na jedné akci ugrilovat či rožnit selátko ale netuším kde bych ho koupila a jestli se dá koupit mrtvé..a někdo poradí i jakou marinádu nebo jak ochutit? :)
Doplňuji:
jsem z Karviné..

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší by bylo,kdybys napsala odkud jseš,ať tě můžeme navigovat k prodejci selat.

Další odpovědi
hanulka11

U nás se dá zamluvit v řeznictví a na termín kdy potřebuješ ti ho dodají, připravené jen si ho naložíš. Zkus se poptat i u vás.

ReHu

Zeptala bych se se v nějakém řeznictví. Nemyslím ale v supermarketu.

Babsi

Zkus se domluvit někde v prasečáku nebo tak. My jsme měli na narozeninovou oslavu sele právě od tam…

elektrikář

Přez řezníka se dá objednat přímo z jatek.