blezevec

kde koupit levně muškáty?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Na sazenicích nešetřete, ty z marketů jsou slabé a mnohdy nemají ani kořínky/jsou jen zapíchnuté sazenice a po pár dnech z nich nic není/.A navíc než z nich vyroste pěkná rostlina chvíli to trvá. Vždy si koupím už kvetoucí pěkně silnou rostlinu nestojí tolik /cca 16–18kč/ i když jich potřebuji hodně do 15 truhlíků tak nelituji peněz ,protože jsou brzy krásné a zdobí okna. Navíc je nyní ještě brzy, pokud tedy je nehodláte mít někde ve skleníku nebo v zimní zahradě/ale to byste měl zřejmě svoje. / Já je dávám ven až po zmrzlých.

Další odpovědi
lola

To se taky kupuje? Vždyť jsou nudné a smrdí. Pořiď si něco jiného. Jinak se dají kdekoli na chodbě ustříhnout a zasadit,to je nejlevnější :)

atriplex

Nejlevněji je koupíte v hobby marketech.