verka

Kde je ta záhadná otázka?

Nemohu najít včerejší Mir. otázku, kdepak je?
Doplňuji:
Že Miroslav nečetl nebo dělá mrtvýho brouka?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Miroslav četl až teď. Mrtvého brouka nedělá.
Abych upřesnil, nejprve se musím omluvit všem, kterým jsem zamotal svou otázkou hlavu, ale bral jsem to jako jasnou věc.
Šel jsem na záchod, sednu si a na dveřích visí kalendář, resp. příjmenář.
No a zde vidím, že 10.9. má příjmeniny Suchý. K tomu je odkaz, že 10.9.1948 bylo založeno protialkoholní oddělení u apolináře.
Z toho také vzešla má otázka.
Tři roky po válce 1945+3=1948, výročí ne kulaté. No a pak ty vaše odpovědi a diskuze. Říkám si, to je divný a tak jsem začal hledat. já věděl co, ale vy ne. no a koukám jak blázen, ono to bylo až nějak kolem roku 52 nebo tak.
Hmm, tak si říkám trapas. tak jsem to smazal.
Doufám, že se nenaštvete. já sám jsem byl naštvaný jak na sebe tak hlavně na ten kalendář.

verka

Já věděla, že mám napsat, že bych tam nechtěla být a to jsem si myslela, že to je to mauzoleum na Vítkově.

anonym

taky jsem jí hledala,to je nespravedlivé,my googlujem,snažíme se něco zjistit a když si chceme ověřit jestli máme pravdu otázka zmizí

verka

Třeba nám to Miroslav osvětlí.

kapka

Kterou? Jestli není tady, tak už nikde.
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/3706

kapka

Aha, už asi vím. Tu záhadnou událost, že?

verka

No, chtěla jsem se podívat na odpověď a nic. To se dá smazat? Že by něco závadného? To jsem ještě víc zvědavá.

anonym

no Mirku jak mám vědět kdy a kde otevřeli protialkoholku,na­víc jsem v té době ještě nebyla na světě tak tuto službu nevyužila,navíc jsem abstinent,ty jsi číslo a já málem zavařila pc :D

kapka

Tak za tohle navrhuji podmínečné vyloučení na jeden týden z Odpovědí.cz. 😁

Miroslavst

Tak já jdu.