kuřecí

Kde je nějaký útulek pro papoušky?Mužu si z něj papouška odnést domů??

můžu si papouška odnést z utulku pro papoušky???
Nevíte kde nějaké jsou?
Doplňuji:
ade na netu?? myslím třeba stránku

Nejlepší odpověď
www

Na netu si projdi útulky zvířat, možná i záchranné stanice ve svém okolí a kontaktuj je, zda náhodou nemají papouška. Specielně pro papoušky žádné útulky ap. neexistují.
Doplňuji:
Nikdo nevíme kde bydlíš 😉
Dej tedy do Google např. ‚útulek zvířat Brno‘(Pardubice, Plzeň ap., případně kraj) a hned to najdeš.

Další odpovědi
anonym

Zeptej se tady, třeba bude někdo z chovatelů něco bližšího vědět. Také je možné, že někdo levně prodá nebo daruje nebo si zadej sám podobný inzerát. Prostě se musíš trochu snažit sám.
http://www.ifau­na.cz/okrasne-ptactvo/nemod­forum/r/

marci1

Bohužel nevím, ale zkuste zkusit to, co Vám radí www a Bohemica. Ptáky mám ráda, měla jsem andulku, která mi zemřela a už se trochu bojím mít novou. Promiňte mi mou otázku, ale zajímá mě, jak to dopadlo s Vaším kamarádem v umělém kómatu z Vaší otázky. Děkuji.