kaolin

Kde je možno zakoupit vyřazenou skříň z AVIE na ostravsku ?

Jeví se mi jako dobré řešení pro skladove prostory na zahradě zakoupení skříně z AVIE nejlepe chladírenske.Myslím že by se jich mělo vyskytovat velké množství jelikož to byly hodně rozšířené vozy a mnoho jich stále dosluhuje.Chci najít firmu nebo místo kde bych si je mohl zakoupit a co možná nejblíž Ostravě.Hodila by se i maringotka znáte kde se něco takové nachází?

Odpovědi
trpaslicek

První výsledek na googlu – http://www.va­clavikavia.cz/fo­toalbum/pouzi­te-dily-a-doplnky/nadstavby-skrine-valniky-nosice-kontejneru-aj-/
Je to sice ve Lhotě, ale to je kousek :)

honza19hk

já ti můžu dát bednu z V3Sky, byla to PAD.
Nicméně musel by sis pro ní do Kladna.