kde je divadlo divoká šárka

Jak se dostanu do divadla v divoké šárce

Nejlepší odpověď
alenka901

Autem
Po Evropské ve směru letiště u benzínové pumpy ESSO doprava – ul. Vokovická, pak druhou ulicí doleva – ul. Ve středu až na konec k parkovišti koupaliště Džbán. Dál už pěšky po vyznačené cestě.

Tramvají
Tramvají č. 20 nebo 26 – stanice Nádraží Veleslavín a odtamtud opět po vyznačené trase: ul.Vokovická, Ve středu a dál označenou cestou k divadlu. Počítejte s cca 20 minutami chůze. Z konečné tramvají 20 a 26 a stanice autobusu 119 Divoká Šárka (od McDonald‘s) do Šáreckého údolí (buď přes hradišťata nebo údolím kolem koupaliště, zahradní restaurace Dívčí skok a u Čertova mlýna lesní cestou do strmého kopce cca 200 m). Cesta bude viditelně značena.

Další odpovědi
Attack-design

autem,tramvají, pešky,na kole…

Carolin

Doporučuji zabrousit na perfektního rádce – stránky www.mapy.cz Tam si cestu můžeš pohodlně prozkoumat a naplánovat, četně časových dispozic a cen.

pecas

Divoká Šárka patří pod Prahu 6 a nachází se na skalnatých úbočích Šáreckého potoka mezi soutěskou Džbán a Čertovým mlýnem

lze se tam dostat hromadnou dopravou hl.města Prahy

Zdroj: www.wikipedie.com