Kde dělám chybu?

Stává se mi toto: stáhnu prg,vidím, že je uložený, ale když jej chci spustit,vyskakuje na mne jak čertík z krabičky stále totéž- cedule s 2 dotazy.1. Chceš To otevřít? 2.Chceš to uložit? No! Když to chci otevřít,tak to „předstírá“ že mne to spojuje a cedule,ta samá, přifrčí znovu. Když to tedy chci uložit, objeví se, že to už existuje, jestli to prý chci nahradit. A tak pořád dokola. Co s tím?

Odpovědi
LuciJe

Zkuste to spustit přímo z místa, kde se to stáhlo do PC (ne z hlášky o stahování souboru z internetového prohlížeče).

kenyrts

Já bych si pro příště až budete stahovat nějaký program,předem vytvořil složku třeba v dokumentech „stahování"a potom když chcete něco stáhnout tak se vás to zeptá kam to chcete ULOŽIT?vy se proklikáte na předem vytvořenou složku "stahování“ a tam dáte uložit,až se to uloží otevřete složku „stahování“ a spustite exe.a nainstalujete,sa­mozřejmně do PROGRAM FILES.Toť vše.

lemra@lina

Obvykle se to stahuje vše na plochu, takže kdo hledá, najde:-)